Porady

Czy rozstępy podczas ciąży są nieuniknione?

Wiele kobiet, które decydują się na dziecko nie przejmują się konsekwencjami, które z tego faktu płyną. Liczy się dla nich potomstwo, które wydadzą na świat. Możliwość posiadania dziecka, które będzie się kochać najbardziej na świecie jest czymś wspaniałym i pięknym.

Jednak w pewnym momencie każda przyszła mama zastanawia się, co zrobić by rozstępy jej nie dosięgły. Duża ilość kobiet myśli, że blizny na brzuchu są czymś nieuniknionym. Nic bardziej mylnego. Wystarczy w odpowiednim momencie rozpocząć przygotowania by ten problem nie pojawił się po ciąży. W sklepach jest wiele produktów przeciw rozstępom. Trzeba od początku ciąży wcierać odpowiednie preparaty i rozstępy nie będą problemem. Systematyczność jest najważniejsza. Nie wystarczą chęci. Trzeba się trzymać reguł i codziennie wcierać odpowiednie balsamy. Tylko wtedy ma się pewność, że kuracja przyniesie zamierzone efekty.

Rozstępy nie są czymś nieuchronnym. Wystarczy znajomość tematu i każda kobieta jest w stanie zachować piękne i gładkie ciało bez blizn po urodzeniu dziecka.

Leave a Reply